MARCO ROSSI: HA A BOSNYáKOK ELLEN NEM TUDUNK JAVíTANI, MINDENKINEK EL KELL TűNNIE...

Súlyos vereséget szenvedett (0–5) a magyar válogatott Németország ellen, a Nemzetek Ligája első fordulójában Düsseldorfban. Marco Rossi szövetségi kapitány eddig 67 mérkőzésen irányította nemzeti csapatunkat, de ekkora különbséggel még nem kaptunk ki ebben az időszakban. Az olasz szakember azt követően állt az M4 Sport kamerái elé, hogy már beszélt csapatával az öltözőben.

Nem tudtam nekik sok mindent mondani, de ami ott elhangzott, az ott is marad. Az első félidőben voltak hibáink, de összességében jól teljesítettünk. A második félidőről igazából felesleges beszélni. Négy gólt kapni reakció, válasz nélkül, ez önmagáért beszél. Szinte nem volt megnyert párharcunk és eltűntünk a pályáról. Az 5–0 egy szégyenteljes eredmény, a játékosok és én is szégyelljük magunkat. Az első számű felelős természetesen mindig az edző. Ez az egész teljesen elfogadhatatlan, kimondottan azért, mert a magyar színeket képviseljük. A bosnyákok elleni meccsnek komoly pszichikai jelentősége lesz, hiszen reagálnunk kell erre a szituációra. Ha ez nem sikerül, mindenkinek el kell tűnnie...

Magyarország szeptember 10-én, kedden, 20:45-kor a Puskás Arénában fogadja a bosnyák válogatottat.

2024-09-07T22:13:29Z dg43tfdfdgfd